Redakcja

Fot. Justyna Wydra

Justyna Wydra
Redaktor Naczelny

Po mamie Góralka, po tacie Ślązaczka, z wyboru Krakowianka. Wiecznie w trasie pomiędzy kołem naukowym, milionem wolontariatów i Przystankiem Student. Zapalona fotografka, pływak-ratownik i miłośniczka herbaty.

Łukasz Zoń
Zastępca Redaktora Naczelnego

Może i niewysoki, ale mierzę wysoko – jeszcze kilka lat temu nie wiedziałem czym jest Adobe Premiere – dziś już sam tworzę własne materiały. Poza telewizją, pasjonuję się militariami i wszystkim co z nimi związane.

Fot. Justyna Wydra

Konrad Szewczuk
Opiekun Działu Technicznego

Do Przystanku trafił przez przypadek – został na dłużej. Od tego czasu, gdy nie montuje materiałów, kręci je, gdy nie kręci – ogląda filmy. Telewizję traktuje jak drugi kierunek studiów.

Fot. Justyna Wydra

Aleksandra Kozłowska
Szef Działu PR

Wsparcie UJOT TV – czyli dział PR. Liczy się każda minuta, tak w życiu jak i w UJOT TV. Pełne ręce roboty mi nie straszne… byle znaleźć czas na seriale.

Fot. Justyna Wydra

Paweł Baran
Dziennikarz, montażysta

Praca z mikrofonem, przed kamerą była jednym z moich największych marzeń. Nie wyobrażam sobie życia bez sportu. O skokach narciarskich mógłbym rozmawiać godzinami.

Fot. Justyna Wydra

Patryk Borówka
Dziennikarz

Urodzony na pograniczu Śląska i Małopolski, przez co sam nie wie kim dokładnie jest. Dziennikarstwo zawsze było jego pasją, którą realizuje dzięki studiom i PSTV. Najlepiej czuje się w tematach sportowych i e-sportowych i to z nimi wiąże swoją przyszłość.

Fot. Julia Wiejksznar

Adrian Burtan
Dziennikarz

Interesuję się sportem, historią i polityką. W wolnej chwili czytam książki, biegam, gram w koszykówkę oraz piszę bloga. Mam słabość do eleganckich koszul, malinowej herbaty i niedzielnych spacerów. Moja życiowa dewiza – „Cały czas do przodu”.

Fot. Justyna Wydra

Jagoda Czak
Dziennikarka

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, interesuje się PR-em, otwarta i ambitna. Chce w przyszłości być związana z dziennikarstwem telewizyjnym.

Fot. Julia Wiejksznar

Przemysław Gucwa
Dziennikarz, montażysta

Imię? Przemysław.
Mała ojczyzna? Bielsko-Biała.
Pierwsza miłość? Budka Suflera.
Pomysł na życie? Kamera.
Środek transportu? Rower.
Lek na smutki? Gitara.
Do zabrania? Książka.
Zawsze i wszędzie? Jedzenie.
Specjalizacja? Sen.
Pewność? Bóg.
Nazwisko? Gucwa

Fot. Julia Wiejksznar

Marlena Hebda
Dziennikarka

Wszędzie się spieszy, czy to na zajęcia, czy na kolejny wywiad i nagrywanie materiału. Niepoprawna optymistka, ambitna do bólu, przyszła dziennikarka śledcza. Nudzi ją bezczynność, dlatego jak na chińskiego horoskopowego Szczura przystało, chwyta i wykorzystuje w pełni każdą okazję. Zakochana na zabój w Korei Południowej, kryminałach Christie, herbacie i karmelowej czekoladzie.

Fot. Julia Wiejksznar

Grzegorz Jarecki
Dziennikarz

Pracę przed kamerą traktuję zarówno jako wyzwanie i świetną zabawę. Uwielbiam pracę z ludźmi, kawę i tosty z masłem orzechowym i chociaż bardzo lubię żartować do swoich obowiązków podchodzę zawsze w 100% poważnie.

Fot. Julia Wiejksznar

Krystian Juźwiak
Dziennikarz

Ja tu tylko gotuję.

Fot. Julia Wiejksznar

Piotr Karwat
Operator, montażysta

W Przystanku działam już trzy lata. Zajmuję się montażem oraz operatorką, a w tym roku do moich obowiązków została dodana również opieka nad sprzętem. Kocham montaż i też w tym zawodzie udało mi się znaleźć pracę. Od roku pracuję w zawodzie! Może to wszystko dzięki Przystankowi? Kto wie…

Fot. Julia Wiejksznar

Paulina Małota
Dziennikarka

Studiuję Zarządzanie kulturą i mediami. Jestem miłośniczką muzyki klasycznej, poezji i książek, a także długich górskich wędrówek. Każdego dnia świat dostarcza mi miliona pomysłów na minutę, które wprowadzają w moje życie artystyczny chaos. W Przystanku Student spełniam się w roli dziennikarza, gdzie mam możliwość zdobywać cenne doświadczenie.

Fot. Julia Wiejksznar

Albert Narebkov
Operator, montażysta

Urodziłem się w Taszkencie, mieszkałem w Rosji, studiowałem we Wrocławiu. Uwielbiam pracę z kamerą (foto i wideo). Świat widziany poprzez obiektyw jest nieco inny.

Fot. Julia Wiejksznar

Mariusz Palarczyk
Operator, montażysta, realizator

Operator, montażysta ewentualnie realizator. Z zamiłowania kręci filmy. Wolne chwile spędza na desce.

Fot. Julia Wiejksznar

Joanna Pałka
Dziennikarka, operator

Studentka dziennikarstwa na UJ. W Przystanku dziennikarka i operator kamery. Zainteresowania to fotografia, film i podróże.

Fot. Julia Wiejksznar

Natalia Salwin
Operator

Jestem typem obserwatora, więc rejestrowanie tego, co dzieje się wokół, jest dla mnie naturalne. Nawet zwyczajne rzeczy staram się ująć w ciekawy sposób. Trochę zbyt dużo czasu poświęcam na oglądanie filmów i seriali, ale dzięki temu wyrażanie się obrazem jest dla mnie czystą przyjemnością.

Fot. Julia Wiejksznar

Patryk Samborski
Grafik, montażysta

Niektórzy powiedzą, że leniwy, że nie potrafi zorganizować swojego czasu. Inni… im tylko przytakną. A tak naprawdę ma tyle pasji, że nie potrafi czasem ich wszystkich pogodzić. Największą z nich jest szeroko pojęte filmowanie i postprodukcja.

Anastasia Wołkowa
Dziennikarka, montażysta

Urodzona u podnóża Zailijskiego Ałatu. Zainteresowania: spacery po Tienszanie, malowanie, gra na gitarze, fotografia, łyżwiarstwo oraz wszystko co związane ze studiami, a konkretnie z dziennikarstwem. Jest pozytywnie nastawiona na przygodę i nowe znajomości.

Fot. Justyna Wydra

Agnieszka Woźniak
Dziennikarka

W Przystanku jest przede wszystkim dziennikarką, która lubi poruszać lifestylowe tematy z życia studentów, krakowian i nie tylko. Zawsze stara się wprowadzać do filmików nowe, nietuzinkowe rozwiązania. Poza telewizją – tańczy taniec jazzowy i udziela się w różnych organizacjach studenckich. Swoją przyszłość chce związać z mediami i marketingiem.

Fot. Julia Wiejksznar

Eliza Żeleźniak
Dziennikarz

Borys Szyc, Martyna Wojciechowska czy Ewa Chodakowska – to m.in. osoby, z którymi udało mi się porozmawiać w ramach działania naszej telewizji. Każdy materiał to nowe wyzwanie, w dziennikarstwie nie ma czasu na nudę. Koloruję życie uśmiechem. Szkoda życia na żałowanie, ja działam. Lubię, gdy coś się dzieje, nie mam czasu się nudzić. Inspiruje mnie moda, uwielbiam nutkę elegancji w stylizacjach. Podróże to moje drugie imię – byle za każdym razem odwiedzać nowe miejsca, bo tyle jest jeszcze do zobaczenia…

Fot. Justyna Wydra

Paweł Nowak
Koordynator PR

Przystanek Student znam od samego początku. Byłem w pierwszej ekipie tworzącej program w 2007 roku. Obecnie wspieram redakcję w sprawach związanych z obecnością Przystanku w Internecie.

Fot. Justyna Wydra

Krzysztof Nowak
Główny koordynator

Dbam o to, żeby UJOT TV był prawdziwie studencki i by dla najlepszych stanowił jedynie przystanek w dalszej karierze.

Fot. Justyna Wydra